Почетна / Телевизија / Цацко за 24 Вести открива зошто повеќе не се емитува К-15

Цацко за 24 Вести открива зошто повеќе не се емитува К-15

 

Бубо Каров во емисијата „Патот до успехот“ која се емитува на телевизијата 24 вести, открива зошто повеќе не се емитува К-15.

 


 

Бубо зборува за состојбите во медиумите и државата, но и за одредени понуди и услови кои ги добиле за повторно да се вратат на малите екрани. Во продолжение погледнете дел од разговорот.

 


 

 

Видео: 24 Вести

Мите Иванов | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | ТВ 24 – девет години успешна ТВ приказна и постојан раст

Почна како 24 Вести во скромни услови со амбициозен тим. 9 години потоа, Телевизија 24 …

error: Содржината е заштитена!