Почетна / Забава / Тимберлејк го претстави новиот сингл „ТКО“

Тимберлејк го претстави новиот сингл „ТКО“

 

Џастин Тимберлејк го претстави и вториот сингл насловен „ТКО“ во второто продолжение од албумот „The 20/20 Experience“ закажано за 30-ти овој месец.

 

 

 

 

Во прилог е песната.


 

 

 

Мите Иванов | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Концерт со дела од Арво Перт во изведба на „Профундис“

Ансамблот и хор „Профундис“ под диригентство на Ѓурѓица Дашиќ вечер во Филхармонија ќе одржи концерт …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!