Почетна / МК Сцена / Фото | Весна Бејби со нејзините љубовчиња и за овој век

Фото | Весна Бејби со нејзините љубовчиња и за овој век

 

(Фото) Весна и четирите македонски диви

 

Весна Петрушевска во друштво со најголемите македонски ѕвезди на една маса, постпразнично. Она што е интересно и веќе познато е дека Весна Бејби, Каролина, Елена, Тамара и Тијана и приватно се многу блиски пријателки, па често може и да се начекаат заедно во скопските ресторани.

“Моите љубовчиња и за овој век” – напиша Весна на нејзиниот ФБ профил.

 

 

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Младиот хармоникаш Костадин сними ново македонскo оро

Костадин Крстески на свои 19 години има компонирано, отсвирено и снимено неколку ора, од кои …

error: Содржината е заштитена!