Почетна / Филм / Видео | Телма најавува нови блокбастери и за 2017-та година

Видео | Телма најавува нови блокбастери и за 2017-та година

 

Silence, Captain Fantastic, Ithaca, Slack bay … на Телма

 

 

Секоја вечер на Телма во 22 часот, продолжува емитувањето на нови блокбастери. Драма, акција, авантура… нови филмски приказни од 2016 година на големите мајстори на филмската уметност. Погледнете од најавата кои филмови ве очекуваат на Телма во Новата година :

 

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Култниот трилер со Витни Хјустон и Кевин Костнер овој викенд на МТВ 1

петок (13.03.2020), 21.10 часот – “The bodyguard” (1992) Oбожавателите сакаат да ја видат и да …

error: Содржината е заштитена!