Почетна / Телевизија / Фото | Графика и дизајн на отворената изборна програма на МТВ

Фото | Графика и дизајн на отворената изборна програма на МТВ

 

Визуелно – МТВ за време на изборите

 

 

И Македонската државна телевизија со своја отворена програма за денот на изборите. Во неделата, графиконите и дизајнот на изборните презентации изгледаа вака на МТВ 1 :

 

 

 

Дани | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Програмски распоред за детскиот канал МРТ 5 од 29 јуни-5 јули 2020

Преглед на програма за детскиот канал на МРТ – МРТ 5 : понеделник (29 јуни …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!