Почетна / Телевизија / „Живот со стил“, овојпат како ток – шоу продолжува на ТВ 24

„Живот со стил“, овојпат како ток – шоу продолжува на ТВ 24

 

Елена Стефановска се враќа на ТВ 24 со седма сезона

 

 

Од оваа сабота се враќа познатата емисија “Живот со стил” со својата седма сезона на ТВ 24. Она што е новитет е што концептот на емисијата ќе биде како ток шоу, во кое со неколку гости ќе се зборува за најразлични теми поврзани со секојдневниот живот и нивниот живот со стил.

 

 

Од оваа сабота, Елена Стефановска во 20:45 часот продолжува со нови емисии на “Живот со стил”, каде ќе продолжи да зборува за жените, за моќта, за кариерата. Гостинки во првата емисија од шоуто ќе бидат Викторија Лоба, Ирена Спировска и Драгана Левенска.

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Телекабел ја зголемува ТВ преплатата од 450 на 650 денари месечно

Над 44 проценти покачување за сите ТВ корисници на Телекабел. Од 1 јули, досегашната цена …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!