Дневни Архиви: 05/09/2018 | 09:10

Приказната за градот „Готам“ со трета сезона на Телма

Од 10 септември, трета сезона од акционата драма на Телма Од понеделник до петок во 20.30 часот на Телма ќе се емитува третата сезона од американската играна серија “Готам”, базирана на книгите за Бетмен. За критиката ова е можеби најдобрата сезона од серијата, во која поголемо внимание се поветува на …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!