Почетна / Телевизија / „Голем одмор“ на МТВ е решение на сите ученички нервози

„Голем одмор“ на МТВ е решение на сите ученички нервози

 

Продолжува детската едукативна емисија на Прва

 

 

“Голем одмор” се враќа на МТВ со нова сезона, од понеделник до петок во 10.30 часот. Добропознатата емисија “Ѕвон” пред неколку години се ребрендираше во нова емисија “Голем одмор” која го задржи сличниот концепт како Ѕвон, со образовни содржини, разговори со ученици во студио, забава, детски игри, песнички и училишни задачи.

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Интервју со Владимир Кличко во централните вести на Канал 5

Денес (29. април) во Вестите во 18 часот на Канал 5 гледајте ексклузивно интервју со …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!