Почетна / Филм / Циклус вестерн филмови на Македонската телевизија

Циклус вестерн филмови на Македонската телевизија

 

 

Во студените неделни утра Првиот канал на Македонската телевизија ви препорачува да им се препуштите на старите добри времиња кои ќе ви ја стоплат душата. Циклус вестерн филмови на Прва секоја недела во 10:00.

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Добредојдовте во Чеченија“ во четврток на Skopje Film festival 2020

„Добре дојдовте во Чеченија“ е американски документарен филм од 2020 во режија на Дејвид Франс, …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!