Почетна / МК Сцена / Фото | Јоце Панов со нови фотки најавува нов хит

Фото | Јоце Панов со нови фотки најавува нов хит

 

Со нова фотосесија за 2014. година од најдобриот македонски фотограф, Јоце Панов најавува нова песна.

 

 

Фотографиите се направени во Свети Николе кај аеродромот и железничката станица, а за нив се погрижи режисерот и фотограф Дарио Јанковиќ, кој веќе подолго време соработува со Јоце. Новата песна го носи името „Она прва што се памти“ и ќе биде објавена на 14-ти февруари за денот на виното и љубовта.

{gallery}022014/joce-p{/gallery}

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Со „Зашо“ раперот David Black се враќа на македонската музичка сцена

Поранешниот ЈуТјубер и рапер Давид Радичевски, познат како David Black, се враќа на македонската музичка …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!