Почетна / ФОТО / Фото | Лила Филиповска ќе лета на метла

Фото | Лила Филиповска ќе лета на метла

 

Телевизиската водителка Лила Филиповска е во страшна недоумица.

„На која метла да полетам на Кариби да долетам“, напиша таа на својот Фејсбук профил и ја објави фотографијата во прилог. Онаа со црвеното држало веројатно најмногу ќе и одговара.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

И старото, и новото – две логоа осамнаа на екранот на Алфа

Покрај новото лого кое го користи Алфа по ребрендингот во 2019 година, некогаш во исечоци …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!