Почетна / ФОТО / Фото | Лила Филиповска ќе лета на метла

Фото | Лила Филиповска ќе лета на метла

 

Телевизиската водителка Лила Филиповска е во страшна недоумица.

„На која метла да полетам на Кариби да долетам“, напиша таа на својот Фејсбук профил и ја објави фотографијата во прилог. Онаа со црвеното држало веројатно најмногу ќе и одговара.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото на денот | Каков е овој правопис на веб страната на Алфа?

Од неодамна, телевизија Алфа го промени изгледот на својот веб сајт, што нормално заслужува пофалба …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!