Почетна / Забава / Фото | Кој ја среди Сузана Гавазова?

Фото | Кој ја среди Сузана Гавазова?

 

Изминатиов викенд пејачката Сузана Гавазова го снимаше видео спотот за победничката песна на фолк фестивалот Валандово, „Умирам по тебе“. За стајлингот на Сузана се погрижи нејзиниот близок пријател и стилист Столе Миладиновски од студио „S“. Подготовките и снимањето поминаа во најдобар ред и пејачката беше потполно задоволна од крајниот резултат. Во прилог се фотографии од снимањето, а наскоро ќе го видиме и спотот.

 

 

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Продолжува турнејата „IL DIVO greatest hits“ посветена на починатиот член

Интернационлната музичка светска атракција, ансамблот „Ил Диво“, оваа година ќе ги одржи своите незаборавни концерти …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!