Почетна / Забава / Боки 13 со нов проект – „Diet and style club B-13“

Боки 13 со нов проект – „Diet and style club B-13“

 

Контроверзниот шоумен Боки 13-ка во последниот период беше актуелен со фотографиите коишто докажуваат дека тој ги стопил килограмите. Денеска, Јовановски официјално го отвори клубот за брзо слабеење, симнување на вишокот килограми и нега на личниот стил на луѓето.

 

 

Клубот е наречен „Diet and style club B-13“, а сите заинтересирани можат да се пријават во инбоксот на неговиот Фејсбук профил. 

Се прашуваме дали овој проект за слабеење ќе прерасне во реално телевизиско шоу.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Ацо Пејовиќ со голем концерт на 24-ти декември во „А1 Арена“

На само неколку дена пред дочекот на новата година, „А1 Арената“ во Скопје, ќе биде …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!