Почетна / ФОТО / ФОТО | Карло Бос во притвор, со винце и на Фејсбук!

ФОТО | Карло Бос во притвор, со винце и на Фејсбук!

 

„Like a boss“, коментираа многумина кога ја погледнаа новата фотографија на македонскиот порно актер Гоце Гиновски познат како Карло Бос. Како што веќе сите знаете, тој е во притвор во Италија и чека да биде депортиран назад во Македонија. Ни самиот не знае кога ќе се случи тоа, но Карло попусто не го губи времето – лајкови фрчат на сите страни директно од неговата затворска ќелија!

 

 

Имено, нашиот бунтовник е снабден со лаптоп компјутер, интернет конеција, вино и цигари. Единствено му недостигаат жените, пишува тој на својот Фејсбук профил и додава дека пари за авионски билет нема, но Италијанците му ветиле да не се грижи за тоа, Карло во секој случај ќе „лета“ за Македонија! Со чашка винце срдечно го поздрави тимот на ТВ Пакет, да живееме бате!

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Локалните со серии, каде превод и обработка е на Телма

Телевизиските мини серии како “Титаник”, “Исчезнат” и “Кенедиеви” неколку пати се емитуваа на националната телевизија …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!