Почетна / Телевизија / Големиот брат / Фото | Жарко од „Големиот брат“ се бакнува со мажи

Фото | Жарко од „Големиот брат“ се бакнува со мажи

 

На Балканот повторно е актуелна приказната околу сексуалната ориентација на близнакот Жарко од „Големиот брат“. Имено, по интервјуто со Бобан, последниот исфрлен станар од „Големиот брат“, во кое Бобан изјави дека не е негово да каже дали Жарко е геј или не, денеска српскиот „Ало“ објави фотографии на кој Жарко е „близок“ со различни мажи. На дел од фотографиите Жарко се наоѓа во стриптиз клуб и е во контакти со машки танчери, иако како што пишува и „Ало“, истата вечер и женски танчерки му танцувале интимни танци. Во прилог се фотографиите.

 

 

{gallery}042013/zarko-g{/gallery}

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Какви навреди упати Стефани до гласачите од Македонија?

  Стефани : Тие деца што ги тренираш, тие дебили кои гласаат за тебе   …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!