Почетна / Телевизија / Твоето лице звучи познато / Фото | Еве како ќе изгледа Елена Ристеска утревечер во ТЛЗП

Фото | Еве како ќе изгледа Елена Ристеска утревечер во ТЛЗП

 

Во седмата епизода на „Твоето лице звучи познато“ Елена Ристеска ќе ја имитира Џеси Џеј. Со оглед на тоа што други двајца натпреварувачи ги добија улогите на Ариана Гранде и Ники Минаж претпоставуваме дека се работи за изведба на хитот „Bang Bang“. На официјалниот Инстаграм профил на пејачката се појави оваа фотографија, еве како таа ќе изгледа утревечер:

 

 

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Кој што ќе имитира во финалето на „Твоето лице звучи познато“?

  Вечерва на Сител е финалето на ТЛЗП   Вечерва во 21 часот на Сител …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!