Почетна / Забава / Најдобрите македонски твитови од ден петок 21.11.2014

Најдобрите македонски твитови од ден петок 21.11.2014

 

Најдобрите твитови од 21.11.2014  

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Петар Грашо со трет концерт со симфониски оркестар во Скопје

Концертите на Петар Грашо предизвикаа огромен интерес кај македонската публика како за никој досега, барањата …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!