Почетна / Телевизија / Големиот брат / Таткото на Ава е горд на сексот во куќата

Таткото на Ава е горд на сексот во куќата

 

„Презадоволен сум од тоа како Ава се однесува во „Големиот брат“! Се што таа прави е спонтано ниту заради пари ниту на сила. Нејзиното однесување е комплетно природно. Урош е нејзин тип“, изјави таткото на Ава.

Тој смета дека ако Ава спиела со Урош тогаш дефинитивно тоа е љубов, додавајќи дека неговата ќеркичка немала врска веќе една ипол година и оти се вљубила па за тоа заслужува и Нобелова награда.

„Иако како што јас видов таа само се „наслони“ на него ако тој нешто „работел“ тоа не сум го видел“, дополни таткото на Ава.

 

 

Ивица Карабатиќ не би имал ништо против доколку ќерка му реши да се омажи за Урош.

„И, не ми смета ако е Србин, не сум националист. Ава не е учена да биде националист, туку само да шири позитивна енергија“, вели таткото на хрватската старлета.

На Ивица не му смета што Ава ја добила улогата на Северина, дури наоѓа логика во тоа.

„Ако Ава навистина имала сексуални односи пред камерите, тоа ништо не е страшно. Па и на Северина ништо не и фалеше“, вели таткото на Ава додавјки дека Ава веќе не е ни свесна за камерите во куќата.

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Какви навреди упати Стефани до гласачите од Македонија?

  Стефани : Тие деца што ги тренираш, тие дебили кои гласаат за тебе   …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!