Почетна / Телевизија / Твоето лице звучи познато / Со тверкање до победа, Елена воодушеви, гледачите збеснаа!

Со тверкање до победа, Елена воодушеви, гледачите збеснаа!

 

Вчерашното издание на „Твоето лице звучи познато“ беше навистина интересно и привлече огромно внимание кај гледачите, а социјалните мрежи беа преплавени од коментари на хаштагот #тлзп.

 

 

Елена Ристеска воодушеви со својот спектакулраен настап и уште еднаш докажа дека сексипилот кој го поседува е нејзиниот најголем адут. Останатите нејзини колеги не ја кријат љубомората поради тоа што Елена секогаш има највпечатливи настапи заради задачите што продукцијата и ги доделува, како што веќе пишувавме тие не се поднесуваат меѓусебно иако на малите екрани изгледаат како да се обожуваат еден со друг.

Имитацијата на Џенифер Лопез беше вистинскиот избор за Елена па затоа ја однесе на врвот. Следниот викенд во 21:00 часот на Сител телевизија неа ќе ја гледаме во улога на Харис Џиновиќ. Во прилог се дел од коментарите на твитерџиите, да видиме што тие мислат за вчерашната епизода.

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Кој што ќе имитира во финалето на „Твоето лице звучи познато“?

  Вечерва на Сител е финалето на ТЛЗП   Вечерва во 21 часот на Сител …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!