Почетна / Серии / Со каков крај ќе изненади „Осудени за љубов“?

Со каков крај ќе изненади „Осудени за љубов“?

 

Овој викенд завршува турската хит серија „Осудени за љубов“ која што бележи одличен успех како во Турција така и во Македонија на Сител телевизија. Серијата секој викенд примамуваше над 450.000 гледачи, бројка која што докажува тајната на успехот понекогаш се крие и во краткото сценарио. Дознајте со каков крај ќе изненади оваа приказна.

 

 

Овој викенд на Сител не пропуштајте ги последните епизоди од „Осудени за љубов“.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Вестерн драмата „The Son“ со Пирс Броснан во 20:30 часот на Телма

Сложена приказна за честа и семејството. За вредностите кои ги почитуваме. Секој што ги напаѓа, …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!