Почетна / МК Сцена / Распродадени концертите на Каролина, се организира 6-ти

Распродадени концертите на Каролина, се организира 6-ти

 

Распродадени сите пет концерти на Каролина,
додаден дополнителен – шести концерт!

 

Распродадени се сите влезници за петте промотивни концерти на Каролина за проектот „Македонско девојче 2“ кои почнаа вчера, а требаше да завршат на 24 февруари. Поради тоа е додаден дополнителен 6-ти концерт во вторник за кој влезниците се веќе во продажба преку продажната мрежа на www.kupikartizase.com.

 

 

Доколку сакате да присуствувате на овој концерт, поради навистина огромниот интерес, набавете ги своите влезници што е можно побрзо.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Ремек дело – Андријана Јаневска со балада за починатата мајка

Објавена кон крајот на декември, но почекавме малку за да ги собереме емоциите и да …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!