Почетна / МК Сцена / Фото | Каролина со накит од 60 илјади евра

Фото | Каролина со накит од 60 илјади евра

 

Поп принцезата Каролина Гочева вчера на првиот од петте закажани концерти се појави со лукзузен накит вреден 60 илјади евра од познатата продавница за накит Тесоро во Скопје.

Накитот што Каролина вчера го носеше вклучува прстени со дијаманти и луксузен ѓердан. За стајлингот на пејачката и овој пат се погрижи Цаци Паковска, а шминкерот Дадар беше задолжен за изгледот на Каролина. Петте концерти веќе се распродадени.

 

извор: Либертас

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Taftalidze Shuffle“ на Влатко Стефановски е номиниран за наградата „Импала“

Албумот „Тафталиџе шафл“ на Влатко Стефановски е номиниран за најдобар албум во Европа и за …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!