Почетна / Филм / Сезона на блокбастери на Телма

Сезона на блокбастери на Телма

 

 

Најголемите освежувања оваа сезона се очекуваат на Телма телевизија. Од 13 октомври се шпекулира за нова утринска емисија и нов дневен термин за вести, како и за многу нови емисии, серии и филмови.

Од сериите, тука се најновите американски серии Person of interest, Underbelly, Arrow и Jo, како и новата латиноамериканска теленовела “La impostora”. За точните термини на започнување на сериите, дополнително ќе ве информираме.

Сагите за Последниот самурај, Господарот на прстените, Хари Потер, Матрикс, Сабјарка, Бетмен, Елф, Крвавиот дијамант, Маската, Жената мачка, Пепелашка, Селена, и многу други филмски хитови оваа есен ќе се емитуваат на Телма телевизија. Во продолжение проследете го списокот на сите филмови :

 

 

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Филмска викенд љубов на Сител со воена класика и романтична комедија

Интересни филмски наслови во престојниот викенд на Сител. Во сабота во стандардниот термин за филмски …

error: Содржината е заштитена!