Почетна / Серии / Прекинато снимањето на „Величествениот“

Прекинато снимањето на „Величествениот“

 

Турските медиуми јавуваат дека Меријем Узерли, попозната како султанката Хурем  поради психички проблеми го прекинала снимањето на серијата „Величествениот“ и се вратила во Германија.

Таа рекла дека воопшто не се чувствува добро и оти е во депресија, а потоа ги послушала советите на докторите и заминала на одмор со своето момче, најпрво во Бодрум, а потоа и во родниот Берлин.

„Лошо ми е, не можам повеќе. Не можам да издржам овде. Се враќам во Берлин“, изјавила Меријем. По заминувањето во Германија таа веднаш отишла во една клиника на рехабилитација каде и била констатирана дијагноза „екстремен замор и ментална исцрпеност“.

 

извор: Денешен

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Пред летните одмори, потсетување на „Фитнес“ на МТМ телевизија

Репризно емитување на рускиот ситком. Од понеделник, 9 мај во 21.50 часот, со повторна реприза …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!