Почетна / Серии / Прекинато снимањето на „Величествениот“

Прекинато снимањето на „Величествениот“

 

Турските медиуми јавуваат дека Меријем Узерли, попозната како султанката Хурем  поради психички проблеми го прекинала снимањето на серијата „Величествениот“ и се вратила во Германија.

Таа рекла дека воопшто не се чувствува добро и оти е во депресија, а потоа ги послушала советите на докторите и заминала на одмор со своето момче, најпрво во Бодрум, а потоа и во родниот Берлин.

„Лошо ми е, не можам повеќе. Не можам да издржам овде. Се враќам во Берлин“, изјавила Меријем. По заминувањето во Германија таа веднаш отишла во една клиника на рехабилитација каде и била констатирана дијагноза „екстремен замор и ментална исцрпеност“.

 

извор: Денешен

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Застани и запали се“, серија на Телма за компјутерската револуција

„Halt and Catch Fire“ е американска драмска телевизиска серија создадена од Кристофер Кантвел и Кристофер …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!