Почетна / Телевизија / VIP Survivor / Последно изненадување на последниот ден!

Последно изненадување на последниот ден!

Последниот ден на островот Костарика го открива и последното изненадување за учесниците во шоуто „VIP Survivor“. На големата тројка ќе им се придружи уште еден финалист. Во вечерашното издание ќе дознаеме кој е среќникот.

 

 

А кога сме кај финалето, хрватската РТЛ телевизија најавува дека таа вечер на шоуто што ќе се одржи во сабота, во 21 часот, во Белград, свој прв настап по долгата пауза ќе го има хрватската ѕвезда Северина.

 

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Никола Шоќ на детска возраст

Деновиве низ балканските интертнет портали можеше да се види една интересна фотографија од приватниот албум …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!