Почетна / Телевизија / VIP Survivor / Ѕвездите од „Survivor“ уживаат во Македонија

Ѕвездите од „Survivor“ уживаат во Македонија

Овие денови скопските шемаџии имаат можност да се дружат со ѕвездите од реалното шоу „Survivor“ во најпознатите клубови низ метрополата на Македонија. Старлетата Станија Добројевиќ на Твитер објави заеднички фтографии со Влада и Огњен, поранешните цимери од Костарика.

„Во Македонија сме на гости кај Жаре Бербер. Ги посетуваме клубовите и одлично се забавуваме, а ќе одиме и во Охрид“, напиша скандалозната  старлета, која на островот вети дека никогаш повеќе нема да зборува со Жаре, а сега престојува во неговиот дом.

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Ава Карабатиќ заврши во лудница!

Ава Карабатиќ минатиот петок заврши во психијатриска болница!     Иако многумина помислија дека се …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!