Почетна / Сапуници / Оригинална музика – Бурни времиња

Оригинална музика – Бурни времиња

Ексклузивно за своите посетители, единствениот телевизиски специјализиран портал, ТВ Пакет, ја обезбеди комплетната музика од првата сезона на “Бурни времиња”. Од оригиналниот soundtrack на продукцијата директно во вашата музичка колекција, уживајте во убавиот звук на турските музички инструменти.

 

 

Ayrılık Sonrası

Ayrılık

Berrin Ahmet Aşk Teması

Bir an

Cemile Yalnızlık Teması

Jenerik

Köz

Mesafeler

Mete İnci Aşk Teması

Osman

Sevinmek

Yollar

 

 

 

Chris | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Гледачите на „Женски рај“ зачудени – ТВ 24 и по втор пат ја укина серијата

ТВ 24 од денес нема да ја емитува италијанската сапунска драма “Женски рај” во 21 …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!