Почетна / ФОТО / Ноне понуди марихуана, сака ли некој?

Ноне понуди марихуана, сака ли некој?

 

Пејачката Ноне Неделковска објави 16 нови фотографии од нејзиниот престој во Амстердам. Таа повеќе од една година работи на брод и во последно време актуелна е само по фотографиите што ги објавува на својот профил на социјалната мрежа Фејсбук. Овој пат наместо пар разголени гради таа ни понуди марихуана.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Девојките полудеа по овие хрватски модели и спортисти

Естрадниот магазин “Ин” на хрватската телевизија Нова ги претстави најатрактивните момци во Хрватска за ова …

error: Содржината е заштитена!