Почетна / ФОТО / Ноне понуди марихуана, сака ли некој?

Ноне понуди марихуана, сака ли некој?

 

Пејачката Ноне Неделковска објави 16 нови фотографии од нејзиниот престој во Амстердам. Таа повеќе од една година работи на брод и во последно време актуелна е само по фотографиите што ги објавува на својот профил на социјалната мрежа Фејсбук. Овој пат наместо пар разголени гради таа ни понуди марихуана.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Лила Филиповска конечно откри со кого го дели креветот

Во последното издание од “Пет за пет” на Алфа телевизија, гостинка беше познатата водителка Лила, …

error: Содржината е заштитена!