Почетна / Серии / Мегахитот „Ангели“ репризно на Сител 3

Мегахитот „Ангели“ репризно на Сител 3

 

Хит серијата „Ангели“ повторно можете да ја гледате на каналот Сител 3. Последната четврта сезона којашто премиерно се емитуваше на Сител телевизија, репризно гледајте ја во следните термини: 19:00, 16:00 и 9:30 часот. Магичната приказна за Сиело, Нико и нивните ангели го освои целиот свет. Bо Македонија се емитуваа сите четири сезони, три од нив на А1 и една сезона на Сител.

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Крими серијата „Реј Донован“ репризно за викенд на ТВ 24

ТВ 24 со реприза на американската крими серија “Ray Donovan”, секоја сабота и недела од …

error: Содржината е заштитена!