Почетна / Телевизија / Канал 5 бара видео монтажер – испратете CV и мотивациско писмо

Канал 5 бара видео монтажер – испратете CV и мотивациско писмо

Канал 5 телевизија има потреба од видео монтажер. Секој што е заинтересиран и има искуство, може да ги испрати своето CV и мотивационо писмо на меил :

desk2@kanal5.com.mk

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Овие филмови се на репертоарот на Телма од 6. до 13. февруари 2021

ПРОГРАМСКА ШЕМА НА ТЕЛМА ТВ ЗА ПЕРИОДОТ ОД 06.02 2021 – 12.02 2021 САБОТА Телма …

error: Содржината е заштитена!