Почетна / МК Сцена / Видео | Ќерката на Хелена Роза разголена во спот на млад пејач

Видео | Ќерката на Хелена Роза разголена во спот на млад пејач

Прочуениот хит мејкерски тандем Лазар и Магдалена Цветковски со песна за младиот Филип Пешевски, познат како член на групата “Арија” и со макфестовско соло деби минатата година.

Комплетната продукција, гитарата и басот се исто така на Лазар, а во спотот освен Филип се појавува и Кјара, ќерката на поранешната ТВ водителка Хелена Роза чија кариера не заврши славно во Македонија.

Двајцата се разголени во текот на целиот видео материјал, па така очи освен девојките, може да плакнат и момците. Во продолжение погледнете го видео записот, снимен во Саранда, Албанија :

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Лешочки Фолк фест 2021 во пресрет на Голема Богородица

Во петок на 27.08.2021 г. во 20ч. во пресрет на големиот православен празник Голема Богородица, …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!