Почетна / Телевизија / Несудената Мис Македонија стана презентер на вести

Несудената Мис Македонија стана презентер на вести

 

Манекенката Деспина Царева која што остро беше нападната од сите интернет медиуми кога беше прогласена за Мис на Македонија и која досега беше дел од забавната редакција на локалната македонска телевизија Ирис, отсега гледачите на овој канал ќе ја гледаат како презентер на вести. Во прилог се неколку фотографии од нејзиното ново работно место, интересен аутфит како за презентер сигурно ќе се согласите.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

ТВ Пакет со поддршка до Канал 5 и осуда на говорот на омраза

ТВ Пакет со поддршка за телевизија Канал 5 која последниот период е мета на оркестирано …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!