Почетна / Забава / Најсподелуваната селфи фотографија од Оскарите

Најсподелуваната селфи фотографија од Оскарите

 

Водителката Елен Деџенерис направи легендарна селфи фотографија на доделувањето на Оскарите со намера истата да биде најсподелуваната фотографија на Твитер.

 

 

Елен Деџенерис и пријде на Мерил Стрип за да направи селфи со неа, а во еден момент одзади се собраа многу други актери што направија фотографијата да изгледа совршено. Во објавата на својот Твитер профил Елен напиша: „Само уште раката на Бредли да беше подолга. Најдобрата фотографија досега“. Погледнете како тоа изгледаше зад камерата на телефонот.

 

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

ТВ 24 со емисија за отворањето на штипско „Angels cafe“

Во недела (8ми септември) во 17.45 часот на телевизија 24 ќе се прикажува новото издание …