Почетна / Забава / Мис Македонија | „Тортички ли да ги кажам?“

Мис Македонија | „Тортички ли да ги кажам?“

 Не понуди со кафе и чај, а сега и со тортички. Новата Мис Македонија не престанува да ја изненадува јавноста со гафовите од нејзината телевизиска кариера кои секојдневно излегуваат во јавноста.

 

 

Не понуди со кафе и чај, а сега и со тортички. Новата Мис Македонија не престанува да ја изненадува јавноста со гафовите од нејзината телевизиска кариера кои секојдневно излегуваат во јавноста. Патем, за прв пат ќе погледнете како гостинката ја учи водителката како да ја одјави емисијата.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Поточиња, Каролина и Тамара на Карпошово културно лето

На платото кај „Млечен” и на плоштадот „Делфина” од 26 до 28 август ќе се …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!