Почетна / Забава / Кој го има најубавиот балкански задник?

Кој го има најубавиот балкански задник?

 

Најпознатата балканска старлета и поранешна учесничка во „Big Brother“, Сораја Вуќелиќ постојано не почестува со своите адути, но овој пат особено се потруди да не одушеви.

На својот Фејсбук профил, кој е преполн со нејзини разголени фотографии, Сораја објави уште една, овој пат директно од една песочна плажа, а нагласокот е на нејзиниот задник кој е покриен со песок.

„Врело лето“, поздрав од плажата”, напиша Плејбој зајачицата како коментар под својата фотографија. Многумина од нејзините фанови коментираа дека таа има најубав задник на Балканот, а таа им се заблагодари со „бакнеж од Сплендид“.

 

 

 

Chris | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Нова композиција на Тадиќ и Холцверт инспирирана од „Поступано оро“

Светски познатиот гитарист и композитор Мирослав Тадиќ со виолинистката Ивет Холцварт неодамна ја промовираше композицијата …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!