Почетна / Забава / Кортни Кардашиан се породи сама и тоа пред камера

Кортни Кардашиан се породи сама и тоа пред камера

Кортни Кардашиан се породи сама и тоа пред камера

 

 

 

Членовите на семејството Кардашиан не знаат што уште да направат за да го привлечат медиумското внимание. Најновото шокантно видео поврзано со Кардашиан е породување пред камера.

Имено, Кортни Кардашиан им даде целосна дозвола на камерманите при нејзиното породување, таа посака да биде снимен и најситниот детал. А, за породувањето да не биде така „досадно“ и секојдневно, разгалената девојка одлучи сама да го извлече бебето од себе. Погледнете во видеото подолу.

 

 

 

 

Ivana T. | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Продолжува турнејата „IL DIVO greatest hits“ посветена на починатиот член

Интернационлната музичка светска атракција, ансамблот „Ил Диво“, оваа година ќе ги одржи своите незаборавни концерти …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!