Почетна / Телевизија / VIP Survivor / И Мартина ги покажа градите! Видео 18+

И Мартина ги покажа градите! Видео 18+

 

Порталот на естрадниот магазин “Бекстејџ” објави ексклузивни снимки. Островот каде што се сместени Борука е вистински магнет за соблекување на костимите за капење, велат тие. По Ава и Станија на ред е Мартина, па и таа има со што да се пофали!

Повеќе за вечерашната епизода од “Survivor” на backstage.com.mk

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Никола Шоќ на детска возраст

Деновиве низ балканските интертнет портали можеше да се види една интересна фотографија од приватниот албум …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!