Почетна / Живот / Да му помогнеме на малиот Кристијан

Да му помогнеме на малиот Кристијан

 

Шест-годишниот Кристијан Панов боледува од посебен вид на епилепсија. (Encephalopathia,Hydrocephalus opperata-V.Prudens.Epilepsia). За неговото лекување во Турција потребни се 3.000 евра, но неговото семејство нема можност да ги обезбеди. Затоа апелираат до сите хуманиграѓани кои можат со своја донација да помогнат во лекувањето на Крситијан. 

Донаторска-денарска сметка

200002642183186

Стопанска банка АД Скопје

 

 

 

 

 | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

АЕТМ поддржа отворање на 60 нови е-продавници во Македонија и Албанија

Асоцијацијата за е-трговија на Македонија – АЕТМ одржа бесплатен едукативен и нетворкинг настан за е-трговија, …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!