Почетна / Телевизија / VIP Survivor / Голотија на Костарика, сите се соблекоа!

Голотија на Костарика, сите се соблекоа!

 

По она што вечерва ќе го видите на Сител во новата епизода од шоуто “Survivor” ќе сфатите дека натпреварувачите дефинитивно го загубија разумот на Костарика. Во новата борба тие наместо да се борат почнаа еден на друг да си ги соблекуваат костимите за капење – намерно. На еден му текна, па сите почнаа да ги следат стапките. Во обележаниот дел на водата каде што требаше да се одвива играта настана вистински хаос, погледнете во видеото подолу што беше објавено на сајтот на Сител.

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Никола Шоќ на детска возраст

Деновиве низ балканските интертнет портали можеше да се види една интересна фотографија од приватниот албум …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!