Почетна / Серии / Видео | Чекор до финалето на „Бурни времиња“

Видео | Чекор до финалето на „Бурни времиња“

 

Во среда ќе се емитува една од најдраматичните епизоди од последната сезона на мегахитот „Бурни времиња“, а веќе во петок следува големото финале за приказната на Осман.

 

 

Останаа уште само три епизоди коишто ќе се емитуваат во среда, четврток и петок, вечерва нема да има епизода од оваа серија поради четвртото live шоу на „Х Фактор“. Во прилог е најава за следната епизода.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | „Сенки над Балканот“ продолжува со втора сезона на МТВ 1

Втората сезона од најгледаната српска серија „Сенки над Балканот“ од 5-ти јануари ексклузивно на Македонската …

error: Содржината е заштитена!