Почетна / Телевизија / Големиот брат / Видео | Маја и Жељко симулираа жесток секс

Видео | Маја и Жељко симулираа жесток секс

 

Вчерашната забава во куќата на „Големиот брат“ ги опушти станарите па целата вечер помина низ шеги и слатко смеење. Алкохолот го стори своето, Маја Николиќ сакајќи да ја направи Ава љубоморна, постојано го повикуваше Жељко да легне со неа и да ја бакне. Еден период близнакот ги игнорираше повиците на Маја, но кога дојде во собата и го даде тоа што си го бараше.

 

 

Имено, тие симулираа секс, а намерата на Маја да испровоцира љубомора кај Ава беше успешна. Ава за да им врати легна покрај Славко и го прегрна, а потоа изјави дека би можела да легне дури и со Маја Волк. Николиќ призна дека невиноста ја изгубила на 17 години и оти смета дека Ава сеуште е невина. Ава не знаеше како да одговори на нејзините провокации па почна да лудува низ куќата и да пее песни со текстови кои ја понижуваа Маја Николиќ, демек оваа била помлада и поубава од неа, нешто во стилот на Ава. Видеото во прилог ја прикажува вчерашната ситуација.

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Какви навреди упати Стефани до гласачите од Македонија?

  Стефани : Тие деца што ги тренираш, тие дебили кои гласаат за тебе   …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!