Почетна / Телевизија / Видео | „Бекстејџ“ со специјална емисија за Тоше

Видео | „Бекстејџ“ со специјална емисија за Тоше

 

Во петок македонската музичка легенда требаше да наполни 32 години. На 25. јануари, денот кога е родена македонската музичка ѕвезда, Бекстејџ со специјална емисија – „Тоше Проески роден да биде и остане најсветла ѕвезда…“

 

 

На 25. јануари, петок, Бекстејџ во живо од Крушево со неговите најблиски пријатели и соработници.

 

 

 

Мите Иванов | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Топ тема“ се враќа на Телма со нова сезона 2019/2020

Од вторник (10 септември) на телевизија Телма започнува новата сезона од познатата политичко дебатна емисија …

error: Содржината е заштитена!