Почетна / Телевизија / Видео | „Бекстејџ“ со специјална емисија за Тоше

Видео | „Бекстејџ“ со специјална емисија за Тоше

 

Во петок македонската музичка легенда требаше да наполни 32 години. На 25. јануари, денот кога е родена македонската музичка ѕвезда, Бекстејџ со специјална емисија – „Тоше Проески роден да биде и остане најсветла ѕвезда…“

 

 

На 25. јануари, петок, Бекстејџ во живо од Крушево со неговите најблиски пријатели и соработници.

 

 

 

Мите Иванов | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Станете дел од играната продукција на Алфа, погледнете што се бара

За потребите на играната продукција, Алфа Телевизија вработува: – Актери – 6 (Мажи и жени …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!