Почетна / Телевизија / Големиот брат / Видео | Анета и Маја во конфликт, лом се направија!

Видео | Анета и Маја во конфликт, лом се направија!

 

Жестока кавга меѓу Анета наковска и Маја Николиќ. Двете пејачки не бираа зборови додека се навредуваа, а причина за овој конфликт, според Маја, се сплетките на Жељко кој наводно и рекол на Анета дека Маја наоколу зборува за неа. Македонката на Србинката и рече дека е мала како црв и оти никогаш нема да пораснела, додека таа и врати со тоа дека е дебела и грда. Видеото од жестоката расправија е во прилог.

 

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Какви навреди упати Стефани до гласачите од Македонија?

  Стефани : Тие деца што ги тренираш, тие дебили кои гласаат за тебе   …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!