Почетна / Серии / Сексот е уметност во шпанскиот еротски трилер „Инстинкт“ на Сител
Еротски трилер по полноќ на Сител

Сексот е уметност во шпанскиот еротски трилер „Инстинкт“ на Сител

Од 16. февруари на Сител телевизија започнува шпанската мини серија “Instinto” со Марио Касас во главната улога (Tres metros sobre el cielo).


Низ осумтте епизоди го следиме Марко Мур (Марио Касас), успешен бизнисмен, извршен директор на АЛВА, технолошка компанија која треба да лансира иновативен прототип на електричен автомобил, а каде работи заедно со неговите пријатели Диего и Барбара.

Новодојдената и амбициозна Ева се придружува на компанијата, но Марко останува интровертен и емотивно блокиран.

Единствените ментални патишта за бегство на Марко се спортот и еден приватен клуб каде членовите добиваат сексуално задоволство и слобода на нивните еротски фантазии.

Дани | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Нова српска хумористична серија за викенд на Канал 5

Кои се луѓето кои најдобро можат да ве разберат, да ви помогнат…со кои можете да …

error: Содржината е заштитена!