Почетна / Забава / Верувале или не, вака во индиските серии се чисти и суши лап топ

Верувале или не, вака во индиските серии се чисти и суши лап топ

 

Изум на индиската продукција

 

Извадок од индиската серија “Chotti Bahu” стана вистински хит на социјалните мрежи.

 

 

Имено, главната протагонистка во една од епизодите решила да го исчисти лап топот на нејзиниот сопруг. Меѓутоа, девојката изгледа не знае како треба, а како не треба да се чисти и суши лап топ, па затоа не го изненади само сопругот, туку и сите оние кои го видоа подоцна овој видео клип на интернет.

Овој индиски изум е забрането да се испробува во вашите домови.

 

ვაიმე ღმერთო შენ მიშველე 😀

Posted by • Zura’s Page • on петок, 8 јануари 2016

 

Многу портали низ светот го пренесоа ова и дури ја “искритикуваа” холивудската продукција која е толку неиновативна во споредба со боливудската.

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Филхармонија во парк со „Одисеја 2024“ – музика од филмовите на Кјубрик

И оваа година, Македонската филхармонија ќе го реализира традиционалниот концерт „Филхармонија на отворено”, кој ќе …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!