Почетна / Забава / Аси имала порно, крадецот го нуди на медиумите!

Аси имала порно, крадецот го нуди на медиумите!

 

Дали знаевте дека актерката Туба Бујукустун, позната како Аси, го изгубила мобилниот телефон во кој се наоѓале приватни снимки со нејзиниот дечко. Човекот којшто сега ги поседува им ги нуди на медиумите.

 

 

Пред повеќе од три години оваа турска актерка го изгубила мобилниот телефон во кој, помеѓу останатото, имало и неколку видео клипови кои ги снимила во текот на сексуалниот однос со тогашниот дечко. Иако имаше повеќе најави дека порнно клипот на Туба ќе биде објавен, тоа не се случи. Пред некој период на една медиумска куќа во Турција и беше понуден еден од тие клипови, но според изворот, човекот којшто ги има клиповите бара премногу голема сума на пари па од продажбата на клипот досега ништо не бидна.

На интернет веќе се појавија снимки со името на познатата актерка, но јасно е дека се работи за лажни материјали. Сепак, само прашање на време е кога некоја од медиумските куќи ќе одвои доволно средства за порното на Туба, коешто сигуно ќе го загорчи животот на нежната Аси, која веќе е мајка на две близначиња.

Новинарите постојано се обидуваат да добијат коментар од Туба во врска со ситуацијата, но актерката одбива да даде било какви изјави. Ангажирала и адвокат, кој ќе се обиде да го спречи јавното емитување на нејзините „ремек-дела“, а дали тој ќе успее во тоа, останува да видиме. Во меѓувреме уживајте во прекрасната галерија што ја подготвивме за вас!

 

{gallery}062013/tuba1{/gallery}

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Ара Маликиан во Скопје – концерт во „Македонска филхармонија”

На 18-ти октомври во Скопје, со почеток од 21 часот, на сцената во „Македонска филхармонија” …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!