Почетна / Телевизија / Големиот брат / Анета или Синди вечерва ја напуштаат куќата?

Анета или Синди вечерва ја напуштаат куќата?

 

Топиќ во исповедувачницата зборува за тоа како се чувствува како победник на „ГБ маратонот“, но и за номинираните кои заслужуваат да ја напуштат куќата на Кошутњак.

Драгутин Топиќ, кој победи во „ГБ маратонот“, ја искористи можноста и го замоли „Големиот брат“ за победнички говор, во кој им се извини на сите станари поради недоличното однесување. Тој, на крајот од трката како што вели, „излегол од шините“ и во афект изговори некои работи кои не требаше и не смееше. Во новиот преглед на денот што ќе се емитува на Сител телевизија ќе дознаете што всушност кажа.  

Што се однесува до новиот станар кој ќе ја напушти куќата, Топиќ вели дека овој пат интуицијата ништо не му открива, но според некоја логика смета дека вечерва куќата ќе ја напуштат Синди или Анета. Останатите две станарки кои се номинирани се Ава и Маја.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Какви навреди упати Стефани до гласачите од Македонија?

  Стефани : Тие деца што ги тренираш, тие дебили кои гласаат за тебе   …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!