Почетна / Филм / Завршеток на филмскиот викенд на Телма со комичната акција „Overrun“

Завршеток на филмскиот викенд на Телма со комичната акција „Overrun“

📅 недела, 20 ноември
⏰ 22.15 – Пречекорување (2021)

Поранешниот работодавец му пристапува на Маркус Ломбарди, специјалист за воена евакуација, со барање да упадне во дувлото на руската мафија и да одземе вреден случај. За да му додаде мотивација, тој почнува да и се заканува на неговата сестра.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Деми Мур и Мајкл Кејн во британскиот „Совршен план“ на Телма

Лондон, 1960 година. Лора Квин е осамена жена извршен директор во Лондонската корпорација која се …

error: Содржината е заштитена!