Почетна / Телевизија / За слободата на мажите, зборува Сузе со гостите во „Недела во 3“

За слободата на мажите, зборува Сузе со гостите во „Недела во 3“

Во најженскиот месец во годината, “Недела во 3” продолжува со машки теми. Тројца вистински боеми и кавалери се гости на Турунџиева во студиото на 1 ТВ. Виктор Апостоловски и Јаков Дренковски се двајца во друштвото, но кој ќе биде третиот?

Зошто слободата им е поважна на мажите отколку на жените е темата за дискусија денеска (10 март) во 15 часот во попладневното матине со Сузе.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Поради прогласената тродневна жалост, нема да има реклами на ТВ

Поради прогласените денови на жалост од страна на Владата на РСМ, во периодот почнувајќи од …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!