Почетна / Серии / Вторник на Телма е резервиран за доку серијалот „Фантастични дизајни“

Вторник на Телма е резервиран за доку серијалот „Фантастични дизајни“

Со Телма одиме во обиколка на објекти и пејсажи од соништата во кои сопствeниците вложиле многу љубов и енергија и постигнале хармонија со природата. Секој вторник во 14.30 часот, документарен серијал на Телма.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Напнатата британска трилер серија „Лажго” од овој викенд на Сител

Лора е паметна и посветена наставничка, која скоро излегла од една љубовна врска и сега …

error: Содржината е заштитена!